Home

Farmerama výrobny

musíš mít vyrobnu vajec,kterou budeš mít až nasbíráš dostatek nařadí.Najdeš tu vyrobnu ve městě, když klikneš vlevo dole na dílnu. tam najdeš i jiné výrobny. 0 před 3375 dny 0 Nominace Nahlási Prodám hru farmerama level 84 s mnoha Upgrady 148 hvězdičkami super krmivem 66 super hnojivem223krát Kozí mlékárna 5ks,lanýžová farma5ks,netopýří jeskyně4ks,rodeo ranč výrobny medu vajec angorské vlny a mnoho dalšího. Na baharamě jsem level23 kde jsou opice3ks,anakondy2ks,lenochod2ks,papoušek4ks výrobny arašidového. Farmerama - hrajete někdo? Fotoalbum (69) Jsem teď zrušila papouščí a sloní výrobny na bahamě, protože samotný zvířata prodám za víc peněz než pak ty produkty, takže jsem tím získala dohromady 5 volných políček.

FAQ - Výrobny Stránka 12 Farmerama CZ & S

Prodám herní účet Darkorbit CZ3 , Level 20 , P.E.T level 15 , full lf-3 , full štíty , full pohony , 3x hangár , Sperheadka , goliath , aegis , na aegis design elite , na goliath dimisher a solace, 8x iris , 1x apis , 5 ks do zeuse , 8x lf-4 , upgrady letounu lvl 6 , studijní body 32 , brána kronos hotová , 3x havoc , skylab full lvl 20 , pet mechanismi kami lvl 3 sberač surovin lvl. Jak rychle běží zvířata. Jak rychle běží gepard. Gepardi patří mezi kočkovité šelmy, svou stavbou těla jsou jakoby přímo předurčeni ke sprintu za svou vyhlédnutou kořistí. Nejsou to žádní vytrvalostní sprinteři a hbitost jim neschází. Tato kombinace jim velmi často přináší při lovu úspěch a tedy plný. Zde najdete Pepdolovo upravené a předělané výrobny/Production do FS 19. České potravinové výrobny mods pro Farming simulator 19

Jak získám vejce ve hře Farmerama? (nechci si je kupovat

Když smíchám litr antifreezu do -30°C půl na půl s vodou, získám 2l antifreezu do -15°C? - poradna, odpovědi na dotaz Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Když smíchám litr antifreezu do -30°C půl na půl s vodou, získám 2l antifreezu do -15°C?

Farmerama-fórum : Zábava je hold zábava i po zpátku

Mini-akce, Úsporné akce, Speciální akce | Farmerama CZ & SK

Jak rychle běží zvířata - ája0804 2

  1. Pepdol_cz Production Fs 1
  2. Když smíchám litr antifreezu do -30°C půl na půl s vodou
  3. EO
  4. Farmerama Unity
  5. Všechny růžové výrobny - Farmerama
  6. Client-Version Farmerama