Home

Starý expozimetr

Prodám starý expozimetr,(bez pouzdra),nálezový stav,stav jako na fotkách,cena 100,-Kč.Možno poslat.Tel 72355525 Zdravím Vás . Stav předmětu je zachycen na foto . Příhozem stvrzujete tyto podmínky : Nabízené zboží je použité mnohdy starožitné - bez záruky. Platba prosím d starÝ expozimetr viz foto. funkČnost jsem nezkouŠel. prodÁvÁm bez zÁruky jako sbĚratelskÝ kus. sbÍrÁm starÉ fotoaparÁty, kamery, kazeŤÁky, volkmeny, rÁdia, mobilnÍ telefony a jinÉ technickÉ vĚci. bohuŽel jsem nucen ČÁst svojÍ sbÍrky rozprodat, takŽe budu tyto vĚci postupnĚ vystavovat Pochopení starého expozimetru - vloženo do Začátečníkova školka: Zdravím, procházel jsem domácí poklady a narazil jsem na řadu fotoaparátů, kamer a rozhodl jsem se trošku si vyzkoušet focení na měchový foťák Zeiss Nettar 516. Sice nejdou časy delší než 1/15, ale prostě má svoje kouzlo . Ještě jsem objevil starý expozimetr, ale úplně netuším jak funguje

Inzerát Starý expozimetr v okrese Ústí nad Orlicí, cena 10Kč, od lenka.silhanova na Sbazar.cz. Popis: Asi 40 léta Takto starý expozimetr bude mít selenový článek, který vlivem času je k neupotřebení. Expozimetr tedy bude ukazovat hausnumera, která pro fotografování stejně nelze použít (nehledě k tomu, že systémy měření expozice v dnešních fotoaparátech jsou o několik levelů jinde. Expozimetr je zařízení určující jas odraženého světla od zobrazované (fotografované nebo filmované) scény.Hodnota expozice je nezbytná pro správné nastavení clony a času expozice (rychlosti závěrky) fotoaparátu. Moderní přístroje mají většinou expozimetr integrovaný. Používají se čtyři základní typy expozimetrů: pro dopadající světlo, odražené. Expozimetr Weimarlux CDS - vloženo do Příslušenství: Mám dotaz ohledně tohoto expozimetru,jestli máte někdo zkušenost,či radu,díky za n Inzerát Expozimetr starý v okrese Pardubice, cena dohodou, od Petr Kuchynka na Sbazar.cz

expozimetr pro ty co ví víc než já jak se používá Daruji staré brýle na blízko za odvoz, ccav 45 let staré. Pouze osobní odběr, darujeme tomu, kdo přijde jako první. Daruji. Plzeň 4 . 02. 07. 2020 Inzerát č. 139613067: stary fotoaparat fotak flexaret blesk expozimetr, Cena: 3 000 Kč, Lokalita: Ostrav Bodový expozimetr (spotmeter) je expozimetr pro měření odraženého světla ve velmi úzkém úhlu. Pravý spotmeter má měřící úhel pouze 1°. Díky tomu, že měření probíhá v takto malém úhlu, jsou pro dosažení správného výsledku nutné důkladné znalosti exponometrie a praktické zkušenosti. Pokud nelze změřit.

STARÝ EXPOZIMETR Aukr

1. Expozimetr Leningrad 4 / ЛЕНИНГРАД 4 / barva šedá Vyrobeno v SSSR. Tento expozimetr byl vyroben v roce 1965 ve státním podniku v Leningradu. Jedná se o model se dvěma rozsahy (1-8/8-14) šedé barvy. Na pravém boku přístroje je posuvné tlačítko, Celý příspěvek
  2. Starý expozimetr Leningrad - perfektní stav. Celá ČR | 1111 111111111111 | e-mail inzerenta je v detailu inzerátu Nabízím tento funkční starý expozimetr ve víborném stavu. Cena: 2147483647 CZK (inzerát vložen 31. 12. 2020, 13:39:37) prodám Starý expozimetr Leningrad - perfektní stav..
  3. Sice nejdou časy delší než 1/15, ale prostě má svoje kouzlo . Ještě jsem objevil starý expozimetr, ale úplně netuším jak funguje Jak funguje expozimetr. Jak składać poszetkę? W tym filmie poznacie 5 najbardziej efektownych w naszej ocenie sposobów. Miłego seansu Jak funguje DNS
  4. Measurement with a dosimeter..... 49 Nechybí ani starý expozimetr, který ukazuje, jak dostatečné je osvětlení scény. Nový Rolleiflex má narozdíl od toho původního integrovaný blesk umístěný v otočném logu V některých expozimetrech slouží jako citlivý prvek světlovodivé buňky ze sulfidu kademnatého
  5. Jak ovládat starý expozimetr - Poradte . Heureka.cz vám poradí, jak vybírat Expozimetry. Vybírejte si Expozimetry podle parametrů a srovnávejte ceny z internetových obchodů na Heurece ; Nový expozimetr dnes není nic nedostupného a tak drahého. Nekupujete ho také každý den jak rohlíky v sámošce a vydrží vám léta
Expozimetr GOSSEN Bix 3 | Aukro

Expozimetr bazar - Bazoš

Popis: Prodám starý expozimetr zn. FILUX,(bez pouzdra),nepoškozený ,stav jako na fotkách,cena 100,-Kč.Možno poslat při platbě předem na účet,poštovné 60,-Kč-zašlu doporučeně v bublinkové obálce Heureka.cz vám poradí, jak vybírat Expozimetry. Vybírejte si Expozimetry podle parametrů a srovnávejte ceny z internetových. POZOR !!! Fotogalerie je součástí popisu předmětu a ukazuje všechny možné detaily a případné defekty a nedokonalosti starých a starožitných použitých i nepouži Předmětem této aukce jsou dva staré fotoaparáty značky Prakti + Penti od Meyer Optik včetně kožených pouzder + starý expozimetr Fotolux. Toto vše se našlo při vyklízení a je to v nálezovém - nečištěném stavu - jestli je to zcela funkční to nevím - jinak je vše ve stavu viz - foto. Tel 774502925, honzagabr@seznam.c

Pochopení starého expozimetru - Začátečníkova školka

Cena: 11000,- (Pardubice) Fotka Himaláje - PUMORI. Prodám originál fotku, velikost fotky 20 x 25 cm, papírový rámeček 30 x 34 cm. Fotka je nepoškozená, v dobrém stavu. Zakoupena v roce 2004 od fotografa, původní cena 500 Kč Pořídit si v dnešní digitalizované době 40 let starý aparát chce asi kus romantické povahy. Není to rozhodnutí jednoduché, rizika stáří přístroje rozhodně nejdou jen tak hodit za hlavu, ale Vaše obavy budou nakonec rozptýleny výslednými fotografiemi. Na nich totiž stáří přístroje nepoznáte. Viděl jsem zvětšeniny 50x60 cm od Zdeňka Baksteina z jeho Yashicy a. BERTRAM EXPOZIMETR. naše cena 100 Kč. skladem. Světlo. naše cena 100 Kč. skladem. Velký starý domovní zvonek. naše cena 800 K. Specializovaná prodejna na foto-videotechniku a fotografické služby. Nabízíme digitální fotoaparáty, videokamery, objektivy, stativy a příslušenství. Zhotovení fotografií, DTP, ateliér a minigalerie

Nevím jaké máte zkušenosti s tímto foťákem, Praktica MTL 50, ale zdá se, že mi nefunguje správně expozimetr. Vyvolal jsem svůj první film a zjistil, že, podle všeho, podměřuje a na snímcích je málo světla (a to za přijatelnách/dobrých podmínek). Byl mi tedy zapůjčen externí expozimetr Sverdlovsk 4, snad fungující. Dobrý den, mám dotaz ohledně diod. Chystám se poupravit si starý fotoaparát tak, aby jeho expozimetr fungoval na baterky 1,5 V, přičemž byl vyroben na 1,35 V. Vyžaduje to přiletování germaniové diody NTE 109 / ECG 109. Problém je, že ECG už nejsou k sehnání a NTE jsem na internetu našla jen na zahraničních e-shopech

Starý Rusky Expozimetr Leningrad 4 + pouzdro - Praha

Svatební fotograf a svatební kameraman Nová Paka, Jičín, Praha - Expozimetr. Úvod » Expozimetr. jde o zařízení určené k měření světelných hodnot, které je upravené tak, aby na základě měření bylo možné na fotoaparátu nastavit expoziční hodnoty (tj. clonové číslo - clonu a expoziční dobu - čas), přičemž. Praktica L + expozimetr Prodám bazar Zlín Starší foťák s ručním nastavováním clony a času, zaostřování tzv. rastr, objektiv Pentacon 1.8/50, expozimetr k tomu. Viz. foto. 490 Kč. Pár slov o obchodu či obchodníkovi Prodám - fotoaparát PRAKTICA L (kinofilm), objektiv PENTACON 1,8/50, předsádka uv II, s koženou brašnou, rok výroby 1974. - fotoblesk MULTILUX II (rok výroby 1977), napájení 4 x tužková baterie, barevná teplota 6000 st. k, vyzařovací úhel cca 60 st., doba záblesku 1/600 sec. - expozimetr LUNEX (Metra Blansko) Ve velmi dobrém stavu Krásné staré stroje. Krásné staré stroje - úvod. Flexaret (1939 - 1971) Praktica B 100 electronic. Olympus OM-10. Zenit E. Ještě jednou Zenit. Manual Adapter pro Olympus OM-10. Expozimetr Sverdlovsk 4. Praktica řady L - 1. generace. Praktica řady L - 2. generace. Praktica řady L - 3. & 4 FUNKČNÍ - SELENOVÝ EXPOZIMETR.. ODBĚR ZBOŽÍ POUZE OSOBNĚ NA PRODEJNĚ. Expozimetr ukazuje vcelku přesně , bez nějakých větších odchilek.....Vhodný pro staré analogové fotoap. které neměli vestavěný expozimetr

Ukázková situace, kdy by expozimetr volil delší čas expozice (spousta tmavých ploch, které se mu nelíbí). Je ovšem jasné, že by to snímku neprospělo. Kdy a proč se nechá interní expozimetr zmást. Výše uvedený praktický příklad je naprosto ukázková situace, kdy interní expozimetr může měřit naprosto zcestné údaje Expozimetr na baterii, je jako nový a plně funguje. Baterie nová+ dám další novou, lze běžně koupit za 46 kč. Org pouzdro. Prodávají se od 1500 kč, přesně tento model, jsou i jiné dost podobné, ale tento je jiný, tedy chytré řeči nechne na jindy. Pazdera ho má za 2000 kč a je v dezolátním stavu. Jméno: Standa Telefon. Pokud vám např. fotoaparát, nebo expozimetr ukáže, že máte fotografovat šedesátinou na jedenáct, můžete také, pokud máte clonu 4 fotografovat pětisetinou na čtyři.Přijdete sice o cennou hloubku ostrosti 2, ale pokud správně zaostříte, budete mít ostrou fotografii např. z motokrosu.Pokud by ukázal 60 na 16, pak by bylo možno též 500 na 5,6 Zamrzla mi i baterie ve fotoaparátu Yashica TL electro X a co bylo nejhorší, při každém natažení závěrky se zlomilo filmové políčko. V těchto extrémních podmínkách je nejlepší fotit na mechanický fotoaparát s dobrou, nezamrzající lamelovou uzávěrkou, nepoužívat zdroje elektřiny (dobrý starý expozimetr Leningrad) a Tajemství starého kufru. Od. Grandmagazine. -. 5. února 2019. 352. Dnes už slavný Římsky kufr obsahoval kromě stovek negativů i časopisy, expozimetr a lampu. I talský fotograf Marcello Mencarini nekoupil kdysi na bazaru starý kufr kvůli jeho stylovosti. Zaujalo ho, že byl plný negativů

EXPOZIMETR HELIOS ZEISS IKON | avu-frystak

dobrý den,likvidujeme pozůstaloat po dědovi(býval prof.fotograf) a našli jsme starý fotoaparát exakta jhagee (r.v.1938)se spoustoudoplnků:objektivy,teleobjektiv,expozimetr,čočky...Mužete mi poradit jakou to má cenu Fotoelektrický Expozimetr Lunex,Metra Blansko,50 let starý,naprosto unikátní stav,muzejní záležitost,kožené černé pouzdro,plastová krabička,návod k použití,záruční list z 30.9.1970,návod k používání baterie,tzn komplet jak se při prodeji nabízelo Nové tělo Nikonu Df a staré objektivy souzní skvěle - to zcela podstatné pro mě je v tom, že díky Nikonu Df se vrátil život do mých starých objektivů. A není to rozhodně nějaká laciná nostalgie. (elektřinu potřeboval pouze expozimetr - a pokud by se baterie vybila, nevadí, fotit se může dál.) Nikon Df.

Starý expozimetr - Ústí nad Orlicí - Sbazar

Expozimetr Sekonic L-308S. Prodám Sekonic L-308S flashmeter/expozimetr. Plně funkční. Včetně koženého pouzdra a originálního balení. Používaný minimálně, vzhledově jako nový. Cena: 3000,-Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha. Link: klikněte zde pro více informac United Arab Emirates. International. User Expozimetr k fotoaparátu. Prodám starý, plně funkční expozimetr v koženém pouzdře. Levně. Nabídněte cenu Tyto a mnohé další unikáty nabídne nově upravená expozice věnovaná životu a dílu Karla Čapka v Památníku Karla Čapka na Strži ve Staré Huti u Dobříše. Výstava se mění po dlouhých dvaceti letech. Jarní vernisáž se uskuteční 29. dubna od 14 hodin, a zahájí tak další turistickou sezónu Maximálně 5 dnů staré. Cena. 6 produktů za 700,- až 800,- 3 produkty za 801,- až 1 150,- 9 produktů za 1 151,- až 1 500,- 4 produkty za 1 501,- až 1 850,- 6 produktů za 1 851,- až 2 200,- 14 produktů nefunkční expozimetr. Stav Luxi - malý expozimetr pro iPhone. Vytvořil Tomáš Tesař. S velmi atraktivním nápadem vstoupil na web pro startupy Kickstarter americký vývojář James Flynn, který se rozhodl představit svůj nápad - expozimetr jako příslušenství pro iPhone s názvem Luxi. Aby mohl projekt realizovat, stanovil si cílovou částku na 10.

Leningrad 2 - sběratelský expozimetr + kožený obal. Posunout inzerát Přidat do oblíbených. 1. Staré promítačky a filmy. Sběratel koupí staré promítací stroje a filmy všech formátů 8, 9, 5, 16, 35mm. Filmové kopie staré i novodobé. Možno Plně manuální objektiv používám na Nikonu. V režimu M funguje expozimetr normálně a pracuje se s tím jako u staré zrcadlovky. Existují i očipované manuální objektivy, u kterých se dá pracovat v režimu A, ale s těmi nemám zkušenosti. 15.2.2017 (12.08) #9365 Praktica L + expozimetr. Nabídka Zlín Dohodou. Starší foťák s ručním nastavováním clony a času, zaostřování tzv. rastr, objektiv Pentacon 1.8/50, expozimetr k tomu. Viz. foto. 490 Kč. Chybný inzerát Chybná kategori 677) Expozimetr: 10.02.2006: Dotaz: Dobrý den, zajímalo by mě, na jakém principu funguje expozimetr, jaký jsem dříve používala při focení, na krabičku dopadne světlo a ručička ukazuje expozici. Děkuji (krontik): Odpověď: Pravděpodobně se jednalo o expozimetr se selenovým článkem. Na selenovém článku se po dopadu světla vytváří elektrické napětí úměrné.

Jak ovládat starý expozimetr - Poradte

Starý "průhledový" expozimetr - Exponometrie, interier

Expozimetr. Expozimetr je přístroj, který slouží k měření množství světla na scéně, podle kterého pak nastvíme parametry expozice. Expozimetr měří buď světlo, které na scénu dopadá (externí expozimetr), nebo světlo odražené od fotografované scény (vestavěný ve fotoaparátu) Flexaret Flexaret + expozimetr starší funkční spíše pro sběratele. Velmi zachovalé. Viz foto. Cena pevná 1850,-Kč www.a-z-zbozi.eshop-zdarma.c Fotografický kroužek. Od září na GJO pro zájemce funguje fotokroužek, který se snaží kombinovat umění digitální fotografie a krásu klasické práce s filmem a v temné komoře. Iniciátorem vzniku tohoto kroužku se stal správce školní počítačové sítě p

Expozimetr - Wikipedi

Poštovné 100 Kč. Platba předem. Platbu očekávám do 3 pracovních dnů. Možné i osobní převzetí. Nebo na výměnu za staré kapesní hodinky, staré mince, staré bankovky, staré pohledy, zlato, stříbro a staré hračky. PODÍVEJTE SE I NA MÉ DALŠÍ INZERÁTY!!!! Rembrandtovo svícení (nebo Rembrandtovské nasvícení) je technika osvětlení která se používá ve studiové portrétní fotografii a kinematografii. Lze jej dosáhnout pomocí jednoho světla a odrazné desky nebo dvou světel. Je to populární způsob svícení, protože je schopno vytvářet obrazy, které vypadají přirozeně a působivě s minimem vybavení Fotografie stock fotografie a royalty free obrázky. Digitální fotoaparát v studio softbox a blesky. Objektiv fotoaparátu, fotografie,. Fotografering. SLR-kamera, film och bilder. Pohled shora staré vinobraní fotoaparát a obrázků přes dřevěné hnědé pozadí. Drží instantní fotografie. Studio

Flexaret automat VI - bazar - Hyperinzerce

PRODÁM EXPOZIMETR LENINGRAD r.v.1959 je v koženém pouzdře, ve vizuálně pěkném stavu. Na světlo nereaguje, nejspíše staré nefunkční selenové čidlo. CENU NABÍDNĚTE chanu@seznam.cz. Zlínský kraj zelené vinylové klíčovací pozadí 4,3 x 2m 4 000 Kč. Cenu vám ponížíme o hodnotu vaší staré techniky a ještě přidáme bonus 5% Co říkají zákazníci na náš bazar? Nákup na splátky bez navýšení při nákupu na protiúčet je super věc. Ne vše můžu platit hned a navíc zde neplatím ani korunu navíc. Díky této možnosti jsem si koupil vysněný Nikon D800 Zvětšovák je starý, ale zachovalý a může ještě dobře posloužit. Kondensory 2x240, objektiv Schneider Kreznach COMPONON 105 a 180mm . Nyní je zvětšovák v rozebraném stavu na 4 díly. Váha cca 80 kg. Mohu dovézt po ČR za á 2,-Kč za km. Jsem z Ústí nad Labem. V případě zájmu mi zanechte zprávu

Expozimetr Weimarlux CDS - Příslušenství - Temnakomora

1. Expozimetr starý - Dolní Roveň, Pardubice - Sbazar
  2. expozimetr - Starožitnosti - Daruji za odvo
  3. stary fotoaparat fotak flexaret blesk expozimetr - Ostrava
  4. Druhy externích expozimetrů FotoAparát
  5. Expozimetr Leningrad 4 (2) - Staré fotoaparát
  6. Ostatní příslušenství Ostatní příslušenství BAZAR
  7. Jak funguje expozimetr expozimetr je zařízení určující
Bazar, dětský bazar 403 395