Home

Kuriozity ze světa zvířat

Kuriozity ze světa zvířat Strea

 1. Kuriozity ze světa zvířat. 10. února 2015 210 152. Dnes vám Káčin zvěřinec přinese opravdové kuriozity ze světa zvířat: hodně naštvaného lachtana, geniálního psa a kozu vezoucí se na zádech cyklisty!Účinkovala: Kateřina Hrachovcová HerčíkováStřih: Jirka NovákProdukce: Lucka DřízhalováŠéfproducent: Lukáš.
 2. Rekordy a kuriozity ze světa zvířat - ryby, obojživelníci, plazi. Aktuálně K DISPOZICI O vzniku a smyslu výstavy Interaktivní výstava se věnuje zajímavostem ze života ryb, obojživelníků a plazů. Hravým způsobem přibližuje dovednosti, které jsou jim vlastní. Snaží se ukázat na zajímavosti těchto pro děti ne příliš..
 3. Zajímavosti, kuriozity, nápady...ze světa zvířat. Milostné hrátky kudlanek jsou díky nenasytnosti některých samiček, které při aktu ukusují hlavy svým ctitelům, poměrně proslavené
 4. Výstava rekordy a kuriozity ze světa zvířat - Ptáci. Vzdělávací pořady. Výroba: 2007. Vzdělávací pořady. Výroba: 2007. Doporučujeme: Historie a symbolika obřadů velikonočního tříden.
 5. Rekordy a kuriozity ze světa zvířat - savci. Aktuálně K DISPOZICI O vzniku a smyslu výstavy Interaktivní výstava se věnuje zajímavostem ze života savců a zážitkovým způsobem přibližuje dovednosti, které jsou savcům vlastní. Neklade si za cíl konkurovat atraktivním dokumentům nebo vyčerpávajícím..

Dokument VB (2013). (22 min) Režie:S. Choudhury VB, 2013. Vytisknout. Poslat na e-mai Dokument VB (2013). (22 min) Režie:H. Jeffkins, S. Choudhury VB, 2013. Vytisknout. Poslat na e-mai Rekordy a kuriozity ze světa zvířat - SAVCI. Rekordy a kuriozity ze světa zvířat - SAVCI. 7. červenec - 28. srpen. Místo konání: KD Leoše Janáčka (Výstavní síň Viléma Wünscheho) Cena: 25 Kč. Interaktivní výstava se věnuje zajímavostem ze života savců a zážitkovým způsobem přibližuje dovednosti, které jsou. Zajímavosti, kuriozity a rekordy ze světa i ČR. Sociální síť Twitter spuštěna v roce 2006 slouží především pro sdílení krátkých zpráv (max schreibprogramm für bewerbungen kostenlosen. 280 znaků),..

Kuriozity ze světa zvířat - invaze baby krabů. Kajmanské ostrovy, ležící na jih od Floridy, nepravidelně zaplaví migrující skupiny baby krabů. Tito krabi, menší než malíček, se narodili jen před pár týdny a vyhledávají les a mokré pásy poblíž pobřeží, zde zůstanou, dorostou, spáří se a poté se. Rekordy a kuriozity ze světa zvířat Zvířata nebyla na 39. ročníku Dětského filmového a televizního festivalu Oty Hofmana v Ostrově pouze ve filmu. V prostorách Domu kultury jste mohli ozkusit jak se žije želvě v krunýři, co vidí krtek pod zemí či jak široká má křídla pták albatros About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators. Rekordy a kuriozity ze světa zvířat 15. 11. 2008. více . 0. 0. Facebook Twitter Zkopírovat adresu. Spustit prezentaci Nahlásit album. Pokračujte v prohlížení.

Rekordy a kuriozity ze světa zvířat - ryby, obojživelníci

Zvířecí kuriozity - ZAJÍMAVOST

2013-11-05 - ÁMOS: Rekordy a kuriozity ze světa zvířat. Líbí se vám album. od zskozmice? Prohlížet podobná alba. Nahoru. Komentáře Přidat. Přihlásit a komentovat 2013-11-05 - ÁMOS: Rekordy a kuriozity ze světa zvířat. Fotky; O albu; Fotodárky Akce; 0. 0. Facebook Twitter. Vytváříme magazín pro všechny milovníky zvířat. Zábavnou a srozumitelnou formou seznamujeme čtenáře s novými poznatky a trendy v chovu zvířat a veterinární medicíně. Najdete u nás ale i zajímavosti ze světa divokých a hospodářských zvířat. Zásady zpracování osobních údaj Přinášíme vám největší kuriozity ze světa zvířat 24. 3. 2020 13. 2. 2021 Zvířecí zprávy Zvířecí láska má mnoho podob. Jsou živočichové promiskuitní i věrní, odvážní i líní. Někteří se milují až k smrti, další se sexem dokonce obchodují. Přinášíme vám několik zajímavostí ze světa zvířat

Kniha: Zajímavosti a rekordy ze světa zvířat Autor: Milan Kořínek Největší zabijáci, nejvzácnější zvířata, největší i nejmenší, mlsouni i rychlostní rekordmani, zvláštní stavitelé, nejjedovatější a nejpodivnější, zvláštní výbava zvířat, to vše a ještě mnohem víc zajímavostí, rekordů a kuriozit si. V muzeu v České Třebové ve čtvrtek začala výstava zvaná Savci rekordy a kuriozity ze světa zvířat, která představuje ty nejpikantnější zajímavosti o této živočišné třídě Nejdůležitější informace a události z Brna okolí, dění v politice, kultuře, sportu i v běžném životě Kuriozity ze světa zvířat: Zebry a motýli. 31. 12. 2019, 4:10; Dokument Fr. (2013) Režie: S. Dunleavy Dokument Fr. (2013). (22 min) Přidat do mého TV programu. Hlavní zprávy. Babiš chce za oslavu Hniličkův konec ve Sněmovně. Po Faltýnkovi to nechtěl Premiér Andrej Babiš požaduje, aby se vládní zmocněnec pro sport Milan.

22.4.2016 - Rekordy a kuriozity ze světa zvířat. Zdroj: Karvinský deník Ročník a číslo: 94 Strana: 3 Autor: toj Bohumí Kuriozity ze světa zvířat. Aktualizováno: 24. červen 2016 | Napsal Se_Mis | E-mail | Zobrazení: 378. Pracovité vydry. Užívání nástrojů není zdaleka výsadou člověka. Mořské vydry například používají kameny k otevírání chutných škeblí. Výzkumy ukázaly, že hladová vydra je schopna otevřít během devadesáti.

Rekordy a kuriozity ze sveta zvirat - Ptaci, interaktivni vystava, foyer kina K3 Bohumin, 21. a 22. 11. od 9 hod. Rekordy a kuriozity ze světa zvířat - Ptác Kuriozity ze světa zvířat. Aktualizováno: 8. září 2017 | Napsal Se_Mis | E-mail | Zobrazení: 384. Policejní krysy. Kolumbijská policie se rozhodla vyzkoušet dobré čichové schopnosti hlodavců při hledání výbušnin a začala je k těmto účelům trénovat. Při tréninku malých pomocníků jsou přítomné i kočky, které. B - SAVCI - REKORDY A KURIOZITY ZE SVĚTA ZVÍŘAT. Publikováno 12.2.2020 | Autor: První stupeň. Přírodovědná výstava v muzeu s názvem Rekordy a kuriozity ze světa savců. Děti si hravou formou osvojily zajímavosti ze světa savců. Příspěvek byl publikován v rubrice 2

Rekordy a kuriozity ze světa zvířat - SAVCI Interaktivní výstava ve... spolupráci s Centrem pro rodinu a sociální péči Ostrava. 18/8/2020-8/11/2020 Výstava je zaměřená na savce a jejím cílem je seznámit především děti se životem zvířat a jejich ochranou Pro školy je možné objednat doprovodný program. Vernisáž výstavy s názvem Rekordy a kuriozity ze světa zvířat - savci proběhne ve čtvrtek 23. ledna 2020 od 17 hodin. Úvodní slovo pronese Bc. Pavla Šedivá, vystoupí děti z DDM Kamarád Kondomy lákají na kuriozity ze světa zvířat. 27. června 2007 00:30. Sdílej: Zpět na Pro většinu mladých lidí je používání kondomu nutným zlem, a tak volí výrobci nejrůznější způsoby jak neoblíbenou latexovou ochranu zpropagovat. Společnost Ansell - světový výrobce kondomů Lifestyles - se snaží zvýšit své. Kuriozity ze světa zvířat: Držet se správné cesty - holubi a chrobáci. 19. prosinec 06:20.

Výstava rekordy a kuriozity ze světa zvířat - Ptáci TV No

Rekordy a kuriozity ze světa zvířat - savci Centrum pro

 1. ) Přidat do mého TV programu. Hlavní zprávy. Při pádu vrtulníku na Aljašce zemřel podnikatel a miliardář Petr Kellner Český miliardář Petr Kellner zahynul při.
 2. ) Přidat do mého TV programu. Hlavní zprávy. Krpálek to dokázal! Ve finále udolal Gruzínce a má druhé zlat
 3. Aktuálně.cz - kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světa. Za rekordní sumu 50,6 milionu dolarů (přes 1,2 miliardy Kč) byl dnes večer v Ženevě vydražen největší čirý modrý diamant na světě Oppenheimer Blue
 4. Meteor sobota 25. 5. 2019 Korýš s hliníkovým brněním Korýš Hirondellea gigas |foto: Daiju Azuma,Wikimedia Commons,CC BY-SA 2.5 Dnes je brnění nepraktickým přežitkem, ale ve středověku se bez něj rytíři či žoldáci neobešli. Svá brnění mají i různá zvířata
 5. Kuriozity ze světa zvířat: Tučňáci císařští a skokani
 6. Kuriozity ze světa zvířat: Kukačky a lišajové na ARTE TV
Francouzský polibek i sex jako platidlo

Rekordy a kuriozity ze světa zvířat - SAVCI - Městské

KVÍZ: Kuriozity ze světa zvířat - Teplický dení

KVÍZ: Kuriozity ze sexu zvířat

OBRAZEM: Rekordy ze světa zvířat - Orlický deníkPikanterie ze života obojživelníků: Kuriozity mezi vodou aSvětové rekordy zvířat | rekordy ze světa zvířatAtlas zvířat celého světaDobráci mají s provokatéry trpělivost | TelevizeSeznamSexuální rekordy říše zvířat | BleskObecní KNIHOVNA Štěpánkovice